s

  • Archive
  • Contact
توضيحات :
آپدیت آنتی ویروس دانلود آپدیت آفلاین آنتی ویروس آپدیت آفلاین دانلود آپدیت آنتی ویروس دانلود آپدیت آفلاین کاسپرسکی دانلود آپدیت کاسپرسکای
1 2 3 4 5
نويسنده : محمد | دسته بندي : | نسخه قابل چاپ

تاريخ ارسال مطلب : 1392/5/28 - 05:40

نرم افزار دانلود آپدیت آفلاین آنتی ویروس کسپرسکی

Kaspersky Updater 2.3.2

 

 

 

نسخه جدید این نرم افزار، Kaspersky Updater 2.3.2 منتشر شد!

 

هرچند آنتی ویروس کسپرسکی یکی از بهترین و قوی ترین آنتی ویروس های دنیاست، اما آپدیت کردن نسخه های قفل شکسته و کرک شده آن همیشه با مشکلات زیادی همراه است.

 

سریال های غیر مجاز و کپی محصولات امنیتی کسپرسکی معمولا در لیست سیاه این کمپانی قرار میگیرند و امکان آپدیت آنلاین را از کاربر سلب میکنند. برای رفع این مشکل، کاربران مجبورند دائما از سریال ها و Crack های جدیدتر استفاده کنند. و یا آپدیت های آفلاین را دانلود و نصب کنند. اما پیدا کردن جدیدترین آپدیت های آفلاین نیز مشکلات خاص خود را دارد.

 

در این مطلب، نرم افزاری را به شما معرفی میکنیم که میتواند به صورت هوشمند جدیدترین آپدیت های آفلاین آنتی ویروس کسپرسکی را پیدا کرده و دانلود کند. به این ترتیب دیگر نیازی نیست تا در سایت های مختلف به دنبال آپدیت های آفلاین باشید.

 

نام این نرم افزار، Kaspersky Updater است که به تازگی نسخه جدید آن منتشر شده است. 

 

علاوه بر دانلود آپدیت آفلاین آنتی ویروس کسپرسکی، این نرم افزار قادر به دانلود آپدیت آفلاین برای سایر محصولات امنیتی Kaspersky نیر هست. مثل Internet Security , Pure و سایر نرم افزارهای امنیتی.

 

مزیت استفاده از آپدیت آفلاین این است که میتوانید فایل آپدیت را روی کامپیوتر خود ذخیره کنید تا در صورت نصب مجدد ویندوز بتوانید بدون نیاز به دانلود مجدد، آنتی ویروس خود را آپدیت نمایید.

 

مثل آپدیت های معمولی، اولین آپدیت آفلاین نیز کمی حجیم است و دانلود آن زمان بیشتری طول میکشد. اما در دفعات بعدی فقط آپدیت های جدید دانلود میشوند که حجم کمی دارند و به سرعت قابل دانلود هستند.

 

نرم افزار Kaspersky Updater علاوه بر آپدیت دیتابیس آنتی ویروس، قادر به آپدیت امکانات نرم افزار نیز میباشد. کافی است بعد از نصب آنتی ویروس یا سایر نرم افزارهای امنیتی کسپرسکی، این نرم افزار را نیز نصب کنید تا با کمک آن بتوانید آپدیت های آفلاین را دانلود کرده و نصب نمایید. این نرم افزار در حال حاضر از تمام نسخه های کسپرسکی تا 2013 پشتیبانی میکند.

 

 

نسخه جدید نرم افزار دانلود آپدیت آفلاین کسپرسکی، یعنی Kaspersky Updater 2.3.2 را از سرزمین دانلود دریافت کنید:

 

دانلود با حجم 1 مگابایتبرچسب‌ها : ,,,,,,