s

  • Archive
  • Contact
توضيحات :
Trojan Remover دانلود Trojan Remover دانلود نرم افزار Trojan Remover دانلود نرم افزار پاک سازی و حذف انواع تروجان ضد هرزنامه و ضد جاسوسی نرم افزار Trojan Remover نرم افزار از بین بردن تروجان نرم افزار پاک سازی و حذف انواع تروجان پاک کننده تروجان كم حجم
1 2 3 4 5
نويسنده : محمد | دسته بندي : | نسخه قابل چاپ

تاريخ ارسال مطلب : 1392/5/28 - 10:23

نرم افزار حذف انواع تروجان Trojan Remover : تروجان های یکی دیگر از تحدید های اینترنتی میباشد. شاید شما فکر کنید که تروجان همان ویروس است که به سیستم حمله می کند و باعث نابود شدن اطلاعات شما میشود. ولی تروجان یک فایل جاسوسی میباشد که توسط هکر با توجه به نیاز به اطلاعاتی که میخواهد به دست بیاورد برای قربانی فرستاده میشود.  که نوع بسیار مهمی از تحدیدهای اینترنتی میباشد. پس با ماهیت مشخص تروجان را نمی توان ویروس برشمرد. هکر ها بر اساس نیازهای خود به اطلاعات قربانی که میتواند پسورد ایمیل،آیدی شخص،اکانت اینترنتی،نام و پسورد رایانه شما و … میباشد تروجان خود را آماده سازی میکند. این تروجان ها از کجا وارد سیستم ما میشود و ممکن است چه مشکلاتی برای رایانه ما بوجود آوردند. شاید برای شما پیش آمده باشد که در چت لینک هایی برای شما فرستاده شود این آدرس اینترنتی های مشکوک که اصولا هکر ها برای نفوذ به رایانه شما ارسال میکنند حاوی کدهای مخربی میباشد که با کیک کردن بر روی لینک و رفت به آدرس اینترنتی ممکن است فایلهای مخرب بر روی سیستم شما نصب شود. این تروجان ها با ارسال فایلهای آلوده بر روی سیستم قربانی شروع به کار میکند و به صورت مخفیانه به فعالیت خود ادامه میدهد و اطلاعات شما را برای هکر ارسال میکند. به خاطر ماهیت ویژه این تروجان ها ممکن است آنتی ویروس شما قادر به شناسایی بعضی از این تروجان ها نباشد و شما باید برای آنتی ویروس خود مکملی از نرم افزارهایی که در این ضمینه مورد استفاده میباشند نصب نمایید. Trojan Remover نرم افزار قدرتمند شرکت Simply Super Software در زمینه ی جستجو و نابود سازی انواع تروجان و کرمهای اینترنتی و نرم افزارهای ناشناس جاسوسی و تبلیغاتی مخرب است. این نرم افزار به سرعت به جستجو و یافت تروجان ها از راههای مختلف می پردازد و با دارا بودن Database قدرتمندی با توانایی یافت بیش از ۱۵۵۰۵ به شما کمک فراوانی در یافت سریع و نابودی این نرم افزارهای مخرب می کند. که در نوع خود بهترین و قدرتمندترین نرم افزار می باشد. شما با نصب این آنتی تروجان میتوانید سیستم خود را در برابر حملات و تحدیدهای اینترنتی و نفوذ هکر ها به سیستم شما جلوگیری نمایید. جهت مشاهده توضیحات بیشتر و دانلود نرم افزار به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

Trojan-Remover

پس از نصب این نرم افزار قدرتمند تمامی نرم افزار ها که بر روی سیستم نصب می نمایید توسط این نرم افزار چک شده و پس از تائید نرم افزار به اجرا در می آید. این نرم افزار با داشتن موتور قدرتمند و هوشمند خود با مشاهده کوچکترین مشکل یا مشکوک بودن فایل مورد نظر جلوی اجرا و نصب آن را گرفته و به شما هشدار می دهد فایل ممکن است آلوده به تروجانهای خطرناک باشد. شما با چک کردن تمامی سیستم خود میتوانید از ورود هکرها و آلوده بودن فایلهای خود بر روی سیستم آگاهی پیدا کنید. تروجانهای امروزه بسیار قوی هستند و باعث مختل شده فعالیت سیستم شما میشوند و میتوانند آنتی ویروسهای شما را غیر فعال کنید در برخی وارد با جلوگیری از نصب آنتی ویروس ها از خود محافظت میکنند. این تروجان های قدرتمند که توسط هکر ها برنامه ریزی شده اند میتوانند فایروال سیستم شما را از کار انداخته و به انتقال اطلاعات شما بپردازند. تمامی این فعالیتهای مشکوک بر روی سیستم شما مثل قفل شدن Task Manager یا Mscoing یا Rigistry و… از کار افتادن آنتی ویروس، فعالیت های مشکوک در هنگام اجرای  ویندوز، اختلال در یاهو مسنجر، باز و بسته شدن ناگهانی پنجره مسنجر شما و … حاکی از این فعالیتهای مخرب در رایانه شما میباشد.

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار Trojan Remover:
- جستجوی بسیار سریع و دقیق و از بین برون فایلهای آلوده
- قابلیت به روز رسانی سریع بانک اطلاعاتی نرم افزار یه صورت اتوماتیک
- کنترل و نظارت دائم بر تمام نقاط حساس و آسیب پذیر
- پاک سازی سیستم از هر گونه فایل مخرب و آلوده
- شناسایی کرم های اینترنتی و فایلهای مخرب اینترنتی
- قابلیت شناسائی انواع و اقسام Trojans, Dialers, Malware, Browser hijackers و…
- محیط کاربری بسیار ساده در عین جذابیت
- جلوگیری از انتشار ابزارها و برنامه های جاسوسی
- دارای پایگاه داده ای قدرتمند و کامل به منظور شناسایی تمامی ویروس ها
- نظارت بر پروسه های در حال اجرای سیستم
- استفاده از جدیدترین متدها و روش های برای شناسایی فایل های مخرب
- جلوگیری از نصب و اجرای نرم افزارهای مشکوک و آلوده به جاسوس افزارها
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب ۷
- و …

 

 

download دانلود نرم افزار

size حجم فایل : ۲۳ مگابایت

password رمز فایل : www.download0098.com

homepage منبع : دانلود ۰۰۹۸


برچسب‌ها : ,,,,,,,,,